Šunų viešbutis

Koks narvelis tiktų šeškams

Renkant narvelį naminiams šeškams atsiminkite, kad jie yra labai judrūs ir jiems reikia pakankamai vietos.

Kokio dydžio turėtų būti šeško narvelis?

Minimalus narvelio dydis 60×80×50 cm. Jei jūsų augintinis didesnę laiko dalį praleis narvelyje, tai geriau įrengti erdvų dviaukštį su nuožulniu perėjimu tarp aukštų. Kuo šeško narvelis bus didesnis, tuo jis geriau jausis.

Kokios konstrukcijos turėtų būti narvelis, skirtas šeškams?

Šeškui tiks narvelis iš tvirtos vielos. Tarpai tarp narvelio akučių turėtų būti 3-5 cm, nes kitu atveju šeškas gali išlaužti arba sulankstyti narvelio virbus. Medinis narvelis šeškams netinka, nes į medį susigeria kvapai, kurie ilgai išlieka.

Narvelio užraktas turi būti patikimas. Šeškai protingi ir judrūs žvėreliai. Jie greitai išmoks atidaryti narvelio užraktą, jei jis lengvai atsidaro arba jei jo spyruoklė per silpna.

Atkreipkite dėmesį, ar narvelis turi ištraukiamą padėklą ir ar jums bus patogu išvalyti visus narvelio kampus.

Kaip įrengti narvelį?

Narvelyje turi būti gertuvė, ėdžios, latakas tualetui (tiks ir skirtas katėms), namelis-slėptuvė, pakabinamas hamakas. Šeškai labai mėgsta landžioti po triūbas, trapus, laipioti kopečiomis. Todėl jei narvelyje to dar nėra įrengta, įrenkite tai patys.

Namelis-slėptuvė turėtų būti 30× 50× 30 cm dydžio ir turėti 15 cm skersmens landą. Namelis-slėptuvė gali būti iš pinto krepšio su dangteliu, iš dėžutės. Į šeško guolį pridėkite medvilninių skiaučių atraižų, šeškams tai patinka.

Kur pastatyti narvelį?

Šeškams kenkia karštis, todėl jo narvelio nestatykite prie radiatorių arba ant tiesioginių saulės spindulių. Nestatykite šeško narvelio ant skersvėjo, nes jūsų augintinis peršals. Šeško narvelis turi stovėti vėsioje ir vėdinamoje patalpoje.


Prisiminkite, kad šeškams nepatartina visą dieną lindėti narvelyje. Jie turi pora valandų aktyviai palakstyti laisvėje.

Taip pat skaitykite: Renkamės šešką: patinas ar patelė?Kuo šerti šešką?

Leave a Reply