Šunų viešbutis

Žaidimai su kate

Žaidimai gali padėti išmokyti jūsų katę naudingų komandų ir įdomių triukų. Žaidimai padės jums su kate sukurti tvirtus santykius, o taip pat padės jūsų katei sutarti su kitais naminiais gyvūnais.

Katės yra labai išradingos žaidimuose, tačiau kartais jų kūrybiniam potencialui reikia papildomo paskatinimo.

Stalo tenisas be stalo. Stalo teniso kamuoliuką galima naudoti daugeliui žaidimų. Tokie kamuoliukai sukelia nuotaikingą garsą, susilietę su kietu paviršiumi ir yra lengvi, todėl nesukels jūsų katei jokių traumų, o taip pat nesugadins jūsų baldų. Jei jūsų namuose ilgas koridorius, mėtykite kamuoliuką išilgai jo, stebėdami kaip jūsų katė stengiasi jį pagauti. Jei jūs neturite koridoriaus, žaiskite su kamuoliuku vonioje arba kitame kambaryje, kur nėra kilimų ir yra erdvės laisvai judėti.

Kamuoliukas ir labirintas. Padėkite kamuoliuką nuo stalo teniso ar kitokį kamuoliuką, tinkantį pagal dydį, į dėžutę nuo kiaušinių, pageidautina skirtą vienai-dviems dešimtims kiaušinių. Permeskite kamuoliuką iš vieno dėkliuko į kitą, stebėdami kaip jūsų katė bando jį iš ten išimti.

Žaidimas su popieriniais paketais. Paimkite popierinį paketą, kuriame yra būtinai suvynioti pirkiniai ir padėkite jį ant grindų. Kai jūsų katė įbėgs į visų ir įsitaisys pailsėti, pradėti pliaukšinti per paketą, išlaikydami katės susidomėjimą. Galima įridenti į paketą popierinį rutuliuką ir stebėti, kaip katė bando jį iš ten išmesti.

Žaidimas su lazeriniu žibintuvėliu. Paimkite lazerinį žibintuvėlį ir švieskite juo po sieną greitai ir nevienodai. Stebėkite, kaip jūsų katė bando pagauti „saulės zuikutį“. Kambaryje šviesą geriau prigesinti, kad žibintuvėlio šviesa būtų geriau matoma. Būkite atsargūs ir nenutaikykite žibintuvėlio šviesos katei į akis.

Darbas ir žaidimas. Kai tvarkotės namus, prisiriškite lentelę sau prie kulkšnies. Jūsų katė sekios lentelę, kai jūs vaikščiosite po namus. Būkite atsargūs, kad netyčia neužkliūtumėte už savo katės.

Žaidimai su dėžutėmis. Sudėkite į vieną vietą keletą skirtingo dydžio dėžučių, pakankamai didelių, kad jose tilptų jūsų katė ir galėtų apsisukti. Dėžučių šonuose ir viršuje padarykite plyšius, kad sutaptų ir būtų kaip praėjimai ir katė galėtų pereiti iš vienos dėžės į kitą. Meskite į vieną iš dėžučių teniso kamuoliuką ir stebėkite, kaip katė bando jį sugauti.

Lenta ir kilimėlis. Ištieskite lentą ant kilimėlio taip, kad pakankamai didelis jos galas būtų išlindęs už kilimėlio. Patraukite lentą į save stebėdami, kaip katė ją puola.


Žvejyba. Vienu iš pačių mėgstamiausių jūsų katės žaislų taps „meškerė“, kurią galima pasigaminti pačiam iš pagaliuko, žvejybinio valo ir masalo, kurio vietoje galima panaudoti ir nedidelius žaisliukus, ir katės mėgstamus skanėstus. Jūs galite valdyti su masalą su meškerės pagalba net nesikeldami iš kėdės, o jūsų katė stengsis jį sugauti.

Taip pat skaitykite: Kačių elgesys ir psichologija, Nuodingos ir kenksmingos katėms medžiagos

Leave a Reply